Deelnemers 2018


Op deze pagina een overzicht van de deelnemende schepen aan de Strontrace en het Beurtveer 2018.
Zodra de eerste inschrijvingen voor 2019 binnen zijn zal deze pagina worden aangepast en zullen de deelnemers voor 2019 worden getoond.

  Beurtveer Type Thuishaven Schipper MMSI (AIS) Lengte Breedte  Masten Hoogte Tonnage
1 Alida Keenaak Harlingen Remco Visser 244700923 34 5,3 2 23 90
2 Avontuur Klipper ( 2 mast) Haarlem Wamme vd Kuip 244700591 31 5,5 2 25 90
3 Avontuur Klipperaak Weesp Lex Plomp 244090867 21,5 4,8 1 13,5 35
4 Bontekoe Klipper (2 mast) Enkhuizen Niels Lassing 244780392 34 6,6 2 28 160
5 Dankbaarheid Tjalk Den Helder Dirk bruin 244740019 26 5,15 1 20 57
6 Deinemeid Klipper Akkrum Jorrit jouwsma 244750630 30 6,3 2 27,5 100
7 Elizabeth Bolpraam Enkhuizen Jan Dekker 244740706 25 4,4 1 20 44
8 Gulden Belofte Zeeuwse klipper Monnickendam Bertil Vermeulen 244660939 32 6,2 2 22 106
9 Hollandia Tjalk Stavoren Evelien prins 244670166 23 5 1 21 65
10 Johanna Engelina Klipper Amsterdam Laurens Sinaasappel 244670013 39,5 7 2 26 240
11 Lutgerdina Klipper (2 mast) Enkhuizen Mark Muller 246326000 34 6,2 2 24,8 150
12 Moeke Zorn Klipperaak Enkhuizen Gerrit Boonen 244110083 30 5,5 2 26 69
13 Nicolaas Mulerius Klipper Groningen Jan Vriesinga 244630928 28 5,2 1 21 86
14 Overwinning Tjalk Amsterdam Joost Martijn 244615694 26 5 1 22 45
15 Wending Tjalk Enkhuizen Jodi Apeldoorn 244660839 27 5,5 1 22 98
16 Welvaart Klipper Haarlem C. Prins 244710389 35 6,5 2 25 120
17 Wilhelmina Klipper Harlingen Robert Demage 244690092 30 6 2 28 100
                     
  Strontrace (Lichte Klasse) Type Thuishaven Schipper MMSI (AIS) lengte Breedte Masten Hoogte Tonnage
1 De Eenvoud Skutsje Harlingen Remy de Boer   20 4 1 20 20
2 De Jonge Durk Skutsje Oldeouwer Willem Plet   15 3,5 1 13 17,25
3 De Vier gebroeders Tjalk Groningen Eelke halbertsma   18 4 1 13,5 27
4 De Zes Gebroeders Skutsje Makkum Marten Visser   21 4 1 18 18
5 Geertje Rosa Skutsje Woudsend Jasper Kleine   19 4,2 1 15,5  
6 Nooit Volmaakt Tjalk Aalsmeer Rob Ligtenberg   19 4 1 17 20
7 Verwisseling Skutsje Yndyk Bas Krom   22 4 1 19 22
8 Vriendschap Skutsje Workum Peter van der Schaaf   20 4 1 14 24
9 Westenwind Skutsje Heech Daan van der Meer   21 4 1 18  
                     
  Strontrace (Zware Klasse) Type Thuishaven Schipper MMSI (AIS) Lengte Breedte Masten Hoogte Tonnage
1 Anna Mijntje Hevelaak Amsterdam Patric Booi 244780550 26,5 5,15 1 20 55
2 Maria Klipperaak Amsterdam Ton Krom   26 5,3 1 20,3 55
3 Vooruitgang Kraak Rotterdam Johan Wijker   25 5 1 25 62
4 Willem Jacob Klipper Groningen Tsjerk Hesling Hoekstra   26 6 1 23 60

Deelnemers Beurtveer 2018

   

Deelnemers Strontrace 2018

   

 

Terug naar de Thuispagina