Deelnemers


Op deze pagina een overzicht van de deelnemende schepen aan de Strontrace en het Beurtveer 2018.

  Beurtveer Type Thuishaven Schipper MMSI (AIS) Lengte Breedte  Masten Hoogte Tonnage
1 Alida Keenaak Harlingen Remco Visser 244700923 34 5,3 2 23 90
2 Avontuur Klipper ( 2 mast) Haarlem Wamme vd Kuip 244700591 31 5,5 2 25 90
3 Avontuur Klipperaak Weesp Lex Plomp 244090867 21,5 4,8 1 13,5 35
4 Bontekoe Klipper (2 mast) Enkhuizen Niels Lassing 244780392 34 6,6 2 28 160
5 Dankbaarheid Tjalk Den Helder Dirk bruin 244740019 26 5,15 1 20 57
6 Deinemeid Klipper Akkrum Jorrit jouwsma 244750630 30 6,3 2 27,5 100
7 Elizabeth Bolpraam Enkhuizen Jan Dekker 244740706 25 4,4 1 20 44
8 Gulden Belofte Zeeuwse klipper Monnickendam Bertil Vermeulen 244660939 32 6,2 2 22 106
9 Hollandia Tjalk Stavoren Evelien prins 244670166 23 5 1 21 65
10 Johanna Engelina Klipper Amsterdam Laurens Sinaasappel 244670013 39,5 7 2 26 240
11 Lutgerdina Klipper (2 mast) Enkhuizen Mark Muller 246326000 34 6,2 2 24,8 150
12 Moeke Zorn Klipperaak Enkhuizen Gerrit Boonen 244110083 30 5,5 2 26 69
13 Nicolaas Mulerius Klipper Groningen Jan Vriesinga 244630928 28 5,2 1 21 86
14 Overwinning Tjalk Amsterdam Joost Martijn 244615694 26 5 1 22 45
15 Wending Tjalk Enkhuizen Jodi Apeldoorn 244660839 27 5,5 1 22 98
16 Welvaart Klipper Haarlem C. Prins 244710389 35 6,5 2 25 120
17 Wilhelmina Klipper Harlingen Robert Demage 244690092 30 6 2 28 100
                     
  Strontrace (Lichte Klasse) Type Thuishaven Schipper MMSI (AIS) lengte Breedte Masten Hoogte Tonnage
1 De Eenvoud Skutsje Harlingen Remy de Boer   20 4 1 20 20
2 De Jonge Durk Skutsje Oldeouwer Willem Plet   15 3,5 1 13 17,25
3 De Vier gebroeders Tjalk Groningen Eelke halbertsma   18 4 1 13,5 27
4 De Zes Gebroeders Skutsje Makkum Marten Visser   21 4 1 18 18
5 Geertje Rosa Skutsje Woudsend Jasper Kleine   19 4,2 1 15,5  
6 Nooit Volmaakt Tjalk Aalsmeer Rob Ligtenberg   19 4 1 17 20
7 Verwisseling Skutsje Yndyk Bas Krom   22 4 1 19 22
8 Vriendschap Skutsje Workum Peter van der Schaaf   20 4 1 14 24
9 Westenwind Skutsje Heech Daan van der Meer   21 4 1 18  
                     
  Strontrace (Zware Klasse) Type Thuishaven Schipper MMSI (AIS) Lengte Breedte Masten Hoogte Tonnage
1 Anna Mijntje Hevelaak Amsterdam Patric Booi 244780550 26,5 5,15 1 20 55
2 Maria Klipperaak Amsterdam Ton Krom   26 5,3 1 20,3 55
3 Vooruitgang Kraak Rotterdam Johan Wijker   25 5 1 25 62
4 Willem Jacob Klipper Groningen Tsjerk Hesling Hoekstra   26 6 1 23 60

Deelnemers Beurtveer 2018

   

Deelnemers Strontrace 2018

   

 

Terug naar de Thuispagina